• Hej! Vi er Outsource dk
Kontakt

Hvem er vi?

Vi er et stærkt, ungt team af erfarne fotojournalister, grafikere, programmører og konsulenter samlet på 500 kvm midt i Aarhus. Dagligt gør vi en forskel for en voksende gruppe af kunder indenfor det private erhvervsliv, uddannelsesinstitutionerne og det offentlige. Vi kan også hjælpe jer.

skriv til os

LEDELSE

image

Salgschef
Peter Madsen
Pma@outsource-dk.com
+45 22 10 20 30

image

Digital Projektleder
Thomas Präem-Nielsen
Tpn@outsource-dk.com
+45 22 15 30 04

image

Kreativ Projektleder
Anders G. Andersen
Aga@outsource-dk.com
+45 22 10 20 21

image

Direktør
Michael Madsen
Kan kontaktes på:
Mwm@outsource-dk.com

RådgiVERE og SUPPORTERE

image

Rådgiver
Simon Graversen
Sgr@outsource-dk.com
+ 45 25 74 30 04

image

Supporter
Daniel Nielsen
dni@outsource-dk.com

GrafiskE designere & programmører

image

Grafisk Designer
Stig Winther
Swi@outsource-dk.com
+45 25 77 30 05

image

Grafisk Designer
Christoffer Dehli
Cde@outsource-dk.com
+45 25 77 30 07

image

Programmør
Johan Rube
jr@outsource-dk.com

SEM konsulenter

image

SEM konsulent
Mads Søgaard
Mgs@outsource-dk.com
+45 31 60 45 33

image

SEM konsulent
Peter Rahbek
Pra@outsource-dk.com

image

SEM konsulent
Mateusz Sørensen
Mso@outsource-dk.com

image

SEM konsulent
Martin Hjorth
Mhj@outsource-dk.com

Fotojournalister

image

Fotojournalist
Henrik Dons Christensen
Hdc@outsource-dk.com
+45 26 15 58 76

image

Fotojournalist
Jørgen Nielsen
Jjn@outsource-dk.com
+45 21 81 77 18

BogholderI

image

Bogholder
Nicolai Dolmer
Ndo@outsource-dk.com
+45 20 99 96 08